Стартував 4-й Національний архітектурний студентський конкурс Steel Freedom 2017

01 вересня, 2017

1. вересня розпочався прийом заявок на 4-й Національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM, учасники якого зможуть розробити проекти із застосуванням металоконструкцій в сегментах житлової та комерційної нерухомості.

#

В конкурсні завдання STEEL FREEDOM 2017 винесені створення проекту житлового комплексу категорії бізнес-клас з паркінгом в Києві від компанії Arricano і розробка проекту торгово-розважального центру з паркінгом в складі житлового комплексу Park Lake City в Київській області від компанії DIM.

«Попередні 3 роки в рамках конкурсу ми акцентували свою увагу виключно на застосуванні металоконструкцій в сегментах комерційної нерухомості. Однак з огляду на стійкий інтерес з боку інвесторів до сегменту житлової нерухомості бізнес і преміум класів, прийняли рішення винести на конкурс житловий проект. Це не тільки дозволить учасникам конкурсу вивчити можливості застосування металоконструкцій у висотному житло - нові технології, оптимальні сітки колон, планування житлової площі у вільному просторі, але і надасть можливість нам як організаторам конкурсу звернути увагу українських девелоперів на можливості стали для проектів житлової нерухомості, - розповіла директор з розвитку УЦСС Тетяна Колчанова. Важливою частиною конкурсу залишається навчання учасників застосуванню металоконструкцій в об'єктах комерційної нерухомості. На прикладі торгово-розважального центру, паркінгу, розробка якого йде в кожній з категорій, учасники конкурсу зможуть показати всі переваги металоконструкцій як для власника проекту, так і для кінцевого користувача.

Ми вдячні нашим партнерам - девелоперським компаніям Arricano і DIM за рішення підтримати студентський конкурс і надати для розробки свої майданчики і концепції проектів ».

В цьому році організатори конкурсу збільшили винагороду фіналістів за перемогу в кожній з двох номінацій STEEL FREEDOM. Команда, яка зайняла перше місце, виграє 30 000 грн., Друге - 25 000 грн. і третє - 20 000 * грн.

Прийом конкурсних заявок стартує 1 вересня і триватиме до 26 жовтня 2017 року. Фінал STEEL FREEDOM 2017, в рамках якого пройде захист проектів фіналістів, і будуть визначені переможці конкурсу, відбудеться 25 листопада.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2017 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.

* Розмір премій зазначений після утримання податків (військовий збір 1,5% і податок на доходи фізичних осіб 18%), відповідно до Положення про конкурс 2017.

Ознайомитися з конкурсними завданнями