Будинок зі сталі з полімерним покриттям GreenCoat отримав премію «Iconic Awards - 2017» в області архітектури

18 вересня, 2017
Широко відома будівля житлового комплексу «Tin House» в Лондоні виконано зі сталі з полімерним покриттям GreenCoat виробництва компанії SSAB і стало переможцем премії «Iconic Awards - 2017» на думку міжнародного співтовариства архітекторів «Iconic World»
#

Спроектована визнаним архітектором Хеннінг Штуммелем (Henning Strummel), будівля «Tin House» відрізняється унікальним зовнішнім виглядом і повністю облицьований сталлю з полімерним покриттям GreenCoat PLX Pro BT від компанії SSAB, відомого світового лідера у виробництві високоякісної сталі.
«Вибір на використання сталі з полімерним покриттям GreenCoat упав після того, як ми розглянули всі можливі матеріали. Важливо було підібрати для обробки довговічний цветоустойчивостью матеріал, здатний зберегти унікальний вигляд будівлі на десятки років вперед. Важливою перевагою стала наявність у сталі GreenCoat PLX Pro BT покриття зі стійкими екологічними характеристиками », - зазначив Штуммель.
Сталь GreenCoat PLX Pro BT має запатентований біотехнологічна (БТ) покриття, в якому замість традиційно використовуваних масел на основі викопного сировини використовується шведське рапсове масло.
Крім того, сталь з полімерним покриттям GreenCoat PLX Pro BT популярна у покрівельників завдяки тому, що поряд з високою стійкістю до корозії, УФ-випромінювання і подряпин відрізняється легкістю ручного формування та пов ишенной цветоустойчивостью.