5-й Національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM 2018 офіційно відкрито

01 вересня, 2018

Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва анонсувала початок роботи 5-го ювілейного в цьому році Національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM, спрямованого на навчання молодих архітекторів застосування сталевих конструкцій при проектуванні будівель.

#

В цьому році на конкурс винесено 2 проекти.

 1. Реконструкція комплексу будівель під офісний центр класу А в історичній частині Подолу на перетині вулиць Братської та Ігоревській (м.Київ) в складі з пам'ятником архітектури. Замовником проекту виступає компанія Смарт-Холдинг.
 2. Створення концепції проекту комплексу будівель громадського призначення на проспекті Голосіївський, 116 в Голосіївському районі, м Київ. Замовником проекту виступає Київське Інвестиційне Агентство.

  Конкурсні завдання і всю додаткову інформацію, що включає рекомендовану літературу для розробки проектів, всю доступну інформацію по ділянках, а також матеріали про продукцію партнерів, можна скачати з сайту STEEL FREEDOM .

  Нагадаємо, що національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM проходить в Україні з 2014 року. Основною умовою конкурсу є наявність у проекті металевого каркаса із застосуванням при можливості дліннопролетной схеми. Учасниками конкурсу можуть бути студенти 4,5,6 курсів в складі команд не більше 5 учасників або можливе індивідуальне участь.

  Прийом конкурсних проектів буде завершено 1 листопада в 12.00 дня.

  В рамках конкурсу STEEL FREEDOM в цьому році студенти мають можливість виграти грошові призи, архітектурне подорож або стажування, а також призи від партнерів конкурсу.

  Організатором конкурсу виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, за підтримки - Групи Метінвест, компаній GreenCoat / SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla / Trimble, Сталекс, ТПК, Sweetondale, а також Національної спілки архітекторів України.

  Контактна особа - Андрій Римаренко, координатор конкурсу

  +38 097 100-82-23, +38 044 590-01-56, andrew@steelfreedom.ua