29 Ноября відбудеться відкритий півфінал конкурсу STEEL FREEDOM 2014

12 листопада, 2014
Намічений на кінець листопада відкритий півфінал національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2014 пройде в форматі фестивалю і стане одним з найбільш цікавих і пізнавальних етапів конкурсу для учасників і відвідувачів півфіналу.
#

На заході відбудеться експозиція студентських робіт, що пройшли за підсумками технічного відбору до півфіналу, пройдуть відкриті лекції та майстер-класи провідних українських архітекторів, семінари партнерів, конкурси та інші заходи.

Варто відзначити, що STEEL FREEDOM 2014 був активно підтриманий деканатами вузів-учасників, які розглядають конкурс як серйозний етап у професійному становленні молодих фахівців, а також позитивно сприйнятий студентами, доказом чого є велика кількість брали участь команд. Так, в першому STEEL FREEDOM взяла участь 51 команда, з яких понад 30 пройшли в півфінал.

За підсумками півфіналу журі визначить кращі роботи конкурсу, автори яких будуть оголошені 17 грудня.

Півфінал відбудеться 29 листопада о галереї М17 за адресою:
Київ, вул. Горького-Антоновича, 102-104, з 10:00 до 19:00.

Офіційне відкриття заходу о 10:00.

Вхід вільний!

Перший національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM заснований асоціацією Український Центр Сталевого Будівництва в рамках роботи по популяризації сталевого будівництва в Україні.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2014 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Armstrong, Reynaers Aluminium і Прушиньскі.