28 жовтня пройде MEETUP #2 для учасників STEEL FREEDOM 2021 з онлайн-трансляцією

12 жовтня, 2021
Організатори STEEL FREEDOM і замовники проектів дадуть відповідь на всі питання організаційного та технічного характеру від учасників конкурсу на другій консультації перед подачею конкурсних проектів
#

На зустрічі студенти зможуть отримати рекомендації і цінні поради щодо оформлення конкурсних проєктів, надати на розгляд напрацювання для індивідуальної консультації від фахівців інженерного центру Асоціації УЦСБ. Партнери конкурсу також проведуть консультації для учасників.


Час і дата проведення консультації: 28 жовтня, 18:30-20:30
Місце проведення: Creative Quarter, Спортивна площа, 1А, 01023, Київ.

 

Онлайн участь MEETUP #2
Онлайн-трансляція в реальному часі буде доступна на сторінці Steelfreedom у Facebook та YouTube з можливістю поставити запитання в online форматі.
Також, питання до замовників та технічних консультантів можна надіслати до 24.10 (на e-mail andrew@steelfreedom.ua) та отримати відповіді на них під час проведення заходу.

Офлайн участь MEETUP #2
Для відвідування консультації обов'язкова РЕЄСТРАЦІЯ.
Увага! Діють карантинні обмеження за кількістю реєстрацій та присутності учасників у залі.


Нагадаємо, що подача конкурсних проектів до 1 листопада (12:00 дня).
Фінал конкурсу 27 листопада у Києві.

Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ). Місія УЦСБ – позиціювати сталь, як матеріал №1 для створення ефективних та інноваційних рішень для замовників.


Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.
Офіційні партнери:  МетіполTeklaSketchUp,  ЛІРА-САПРGRAPHISOFT Center UkraineSVLSTANDARTPARKKRAFT Deckensysteme UkraineRuukkiMANEZHBIM Solutions Ukraine.
За підтримки: Національної спілки архітекторів України.