27 жовтня пройде MEETUP #2 для учасників STEEL FREEDOM 2020

16 жовтня, 2020
Організатори STEEL FREEDOM і замовники проєктів дадуть відповідь на всі питання організаційного та технічного характеру від учасників конкурсу на другій консультації перед подачею конкурсних проєктів.
#

На зустрічі студенти зможуть отримати рекомендації і цінні поради щодо оформлення конкурсних проєктів, надати на розгляд напрацювання для індивідуальної консультації від фахівців інженерного центру Асоціації УЦСБ. Партнери конкурсу також проведуть консультації для учасників.


Час і дата проведення консультації: 27 жовтня, 18:45-20:30
Місце проведення: Creative Quarter, Спортивна площа, 1А, 01023, Київ.

 

Онлайн участь MEETUP #2

Онлайн-трансляція в реальному часі буде доступна на сторінці Steelfreedom у Facebook з можливістю поставити запитання в online форматі.

Також, питання до замовників та технічних консультантів можна надіслати до 31.10 (на e-mail andrew@steelfreedom.ua) та отримати відповіді на них під час проведення заходу.

Офлайн участь MEETUP #2

Для відвідування консультації обов'язкова РЕЄСТРАЦІЯ.

Увага! Діють карантинні обмеження за кількістю реєстрацій та присутності учасників у залі (максимальна кількість учасників у залі – 20).


Нагадаємо, в STEEL FREEDOM 2020 заявлені дві категорії конкурсних завдань:

-        Створення проєкту стадіону в м. Маріуполь. Замовник проєкту Маріупольська міська рада.

-        Створення проєкту багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ. Девелопер проєкту DC Evolution.

Завантажити конкурсні завдання та всю додаткову інформацію, що включає рекомендовану літературу для розробки проєктів (вихідні файли від замовників, ДБН, матеріали партнерів)

Подача проєктів до 2 листопада

Фінал конкурсу 28 листопада

 

Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ). Місія УЦСБ – позиціювати сталь, як матеріал №1 для створення ефективних та інноваційних рішень для замовників.

Генеральний партнер конкурсу – Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoatSSABTekla StructuresSketchUpМетіполЛІРА-САПРRAUTAProtanCKS:center of frame constructionGRAPHISOFT CENTER UKRAINE

За підтримки: EASA Ukrainein.Lab SchoolНаціональної спілки архітекторів України.