25 лютого завершується реєстрація на Хакатон «100 ідей для міст» для архітектурних бюро та студентів українських вишів

15 лютого, 2024

Запрошуємо студентів архітектурних спеціальностей прийняти участь в проєкті з відбудови українських міст.

#

Український Центр Сталевого Будівництва, як організатор конкурсу Steel Freedom, що вже два роки поспіль пропонує студентам українських вишів розробляти проєкти з відбудови України, інформаційно підтримує організацію Хакатону, який несе важливу соціальну спрямованість.

Проєкт «100 ідей для міст» передбачає прозорий та глобальний підхід залучення різних архітектурних спільнот допомогти постраждалим від війни з рф містам та громадам відновлюватися, дотримуючись фундаментального принципу Build Back Better –відбудувати краще, ніж було. Вже 250 міст через ГО «Клуб мерів» подали свої заявки на розробку проєктів реконструкції, щоб українські архітектори запропонували їм свої рішення.

Проєкт включає ідеї для благоустрою рекреаційних зон, реконструкції будівель та облаштування соціальних та житлових просторів, реабілітаційних центрів,  запити на розробку проектів шкіл, садочків, медичних закладів, парків з укриттями, скверів, просторів для молоді чи людей похилого віку, культурних закладів та інше.

Переглянути всі завдання від громад можна за посиланням.

Найкращі архітектурні проєкти отримають фінансову нагороду та цінні подарунки. Призовий фонд Хакатону складає $15 000.

До складу журі увійшли відомі українські та закордонні фахівці у сфері архітектури та урбаністики.

У травні 2024 року на фінальному заході будуть представлені проєкти, що були розроблені в рамках Хакатону та нагороджені переможці.

Детальна інформація про проєкт і форма для реєстрації доступні на сайті.

Дедлайн реєстрації – 25 лютого 2024 р.