24 вересня пройде MEETUP # 1 для учасників STEEL FREEDOM 2020 з онлайн-трансляцією

18 вересня, 2020

На першій консультації конкурсанти отримають відповіді на свої питання організаційного та технічного характеру від організаторів конкурсу та замовників проекту.

#

Замовники презентують проєкти надані для конкурсу, нададуть всі необхідні відповіді студентам для ефективного проєктування та розкажуть про об'єкти в цілому.

Партнери конкурсу представлять портфоліо і готові будівельні рішення та розкажуть про особливості застосування своєї продукції в цьогорічних конкурсних завданнях.

Спеціалісти Інженерного центру УЦСБ індивідуально розглянуть проектні напрацювання та проконсультують учасників конкурсу.

Час і дата проведення консультації: 24 вересня, 18:45-21:00.

Місце проведення: Creative Quarter, Спортивна площа, 1А, 01023, Київ (БЦ Gulliver, Tower B, 12 поверх).

Онлайн участь MEETUP # 1

Онлайн-трансляція в реальному часі буде доступна на сторінці Steelfreedom у Facebook з можливістю поставити запитання в online форматі.

Також, питання до замовників та технічних консультантів можна надіслати до 24.09 (на e-mail andrew@steelfreedom.ua) та отримати відповіді на них під час проведення заходу.

Офлайн участь MEETUP # 1

Для відвідування консультації обовязкова РЕЄСТРАЦІЯ.

Увага! Діють карантинні обмеження за кількістю реєстрацій та присутності учасників у залі (максимальна кількість учасників у залі – 30).


Нагадаємо, в STEEL FREEDOM 2020 заявлені дві категорії конкурсних завдань:

-        Створення проєкту стадіону в м. Маріуполь. Замовник проєкту Маріупольська міська рада.

-        Створення проєкту багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ. Девелопер проєкту DC Evolution.

Завантажити конкурсні завдання та всю додаткову інформацію, що включає рекомендовану літературу для розробки проєктів (вихідні файли від замовників, ДБН, матеріали партнерів)

Реєстрація команд з 1 по 30 вересня

Подача проєктів до 2 листопада

Фінал конкурсу 28 листопада

 

Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ). Місія УЦСБ – позиціювати сталь, як матеріал №1 для створення ефективних та інноваційних рішень для замовників.

Генеральний партнер конкурсу – Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoatSSABTekla StructuresSketchUpМетіполЛІРА-САПРRAUTAProtanCKS:center of frame constructionGRAPHISOFT CENTER UKRAINE

За підтримки: EASA Ukrainein.Lab SchoolНаціональної спілки архітекторів України.