Організатори STEEL FREEDOM збільшили грошовий приз

11 жовтня, 2017

Переможці 4-го Національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM будуть нагороджені підвищеними грошовими преміями

#

В цьому році команди, що зайняли з 1 по 3 місце в кожній з категорій конкурсу, отримають 30 000, 25 000 і 20 000 * грн. відповідно.

«Ми як організатори конкурсу розуміємо, що важливо підтримувати конкурентоспроможність проекту не тільки по відношенню до інших заходів подібного спрямування, а й, в першу чергу, але відношенню до власних минулим проектам. Учасники витрачають багато часу, сил і знань в підготовці конкурсних робіт, тому перемога повинна бути винагороджена належним чином », - прокоментувала Тетяна Колчанова, директор з розвитку УЦСС.

Нагадаємо, що прийом конкурсних заявок завершується 26 жовтня 2017 року.

Фінал STEEL FREEDOM 2017, в рамках якого пройде захист проектів фіналістів, і будуть визначені переможці конкурсу, відбудеться 25 листопада.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2017 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, Hilti, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.

* Розмір премій зазначений після утримання податків (військовий збір 1,5% і податок на доходи фізичних осіб 18%), відповідно до Положення про конкурс 2017.