SSAB вдруге виступив партнером STEEL FREEDOM

12 вересня, 2017

Шведський виробник високоякісної сталі, компанія SSAB, виступив офіційним спонсором архітектурного студентського конкурсу в Україні

#

SSAB представлена ​​в більш ніж 50-ти країнах світу і пропонує широкий спектр сталевого прокату для потреб будівельної сфери. Компанія виробляє зносостійкі стали, конструкційну і холодноформованних сталь, сталь з оцинкованим і полімерним покриттям, холодногнуті профілі різного перетину і труби.

«Метою конкурсу STEEL FREEDOM є підтримка молодих і талановитих архітекторів і пошук ідей, які могли б поліпшити життя суспільства в майбутньому. Наша компанія повністю розділяє цю філософію, в тому числі пропонуючи сучасні покрівельні та фасадні матеріали для екобудівництва, - повідомив Дмитро Горобець, Регіональний менеджер з продажу в Україні ССАБ Cвідіш Стіл. - Ми підтримуємо конкурс в якості партнерів вдруге і впевнені, що програма цього року буде ще більш насиченим і пізнавальним. Цікавих проектів і удачі учасникам ».

Нагадаємо, що в минулому році учасники і гості фіналу STEEL FREEDOM 2016 змогли ближче познайомитися з новою лінійкою екологічно безпечних виробів з високоякісної сталі з полімерним покриттям GreenCoat і погодостійких сталлю для будівельного і промислового застосування, різних дизайнерських рішень і арт-об'єктів Cor- Te n , а також взяти участь в розіграші призів від компанії SSAB.

Довідка

SSAB - сталеливарна компанія, що базується в країнах Північної Європи та США. Компанія SSAB своєму розпорядженні штат співробітників у більш ніж 50 країнах. Виробничі об'єкти компанії знаходяться в Швеції, Фінляндії та США. Акції компанії SSAB котируються на фондових біржах Nasdaq OMX Nordic Exchange в Стокгольмі і Nasdaq OMX в Гельсінкі.