Hilti стала партнером STEEL FREEDOM 2017

29 вересня, 2017

Провідний постачальник інноваційних рішень, систем і сервісів для професійного будівництва, компанія Hilti, вирішила підтримати студентський конкурс

#

Компанія Hilti є визнаним світовим лідером у виробництві кріпильних елементів для будівельних конструкцій, що вимагають підвищеної надійності, таких як фасадні системи, міжповерхові перекриття тощо.

«У цьому році ми прийняли рішення підтримати активно розвивається і набирає популярність конкурс Steel Freedom. Учасники конкурсу - це ті люди, які вже завтра будуть задавати напрямок розвитку будівельної галузі в нашій країні. Hilti працює на всіх стадіях будівництва, від проектування до введення в експлуатацію. Нам дуже важливо розуміти їх погляди, обмінюватися думками і виробляти спільне бачення », - повідомив Андрій Лакштанов, Керівник інженерного відділу Hilti Ukraine.

Учасникам конкурсу пропонується інформація, яка детально знайомить їх з технологіями кріплення металоконструкцій, хімічними і механічними анкерами, фасадними рішеннями, а також рішеннями для сталезалізобетонних перекриттів.

Технічна інформація
Програма для розрахунку анкерних кріплень PROFIS Anchor
Фасадні рішення

Заснована в 1941 році як невелика сімейна компанія, сьогодні Hilti Group - це глобальна корпорація з представництвами в 120 країнах світу. У Hilti працює більше 20 тисяч співробітників. Корпоративна культура компанії заснована на відповідальності, чесності, сміливості і командній роботі.

Нагадаємо, що реєстрація команд для участі триватиме до 26 жовтня. Фінал STEEL FREEDOM 2017, в рамках якого пройде захист проектів фіналістів і будуть визначені переможці конкурсу, відбудеться 25 листопада.