Учасники STEEL FREEDOM 2018 відвідали наймасштабніший архітектурний фестиваль

19 червня, 2019

5-7 червня команда учасників студентського конкурсу STEEL FREEDOM * 2018 з Національного авіаційного університету (м.Київ) відвідала London Festival of Architecture, завдяки спеціальній номінації від Генерального партнера конкурсу компанії Метінвест.

#

Нагадаємо, Арсен Зерали, Владислав Келюх, Ігор Осадчук і Максим Ракович (команда С57) презентували свою конкурсну роботу в категорії «Створення концепції проекту комплексу будівель громадського призначення» на фіналі Національного студентського конкурсу STEEL FREEDOM восени 2018 року. За словами призерів, основним завданням при підготовці роботи для конкурсу, було проектування сучасної будівлі, якої не поступитися Найвідомішим світовим об'єктів за складністю, архітектурні образу і композиції. А при виконанні головного конструктивного умови учасники команди прийняли рішення показати можливості металоконструкцій, які були використані в покрівлі і огорожах, при створення складних форм, взяв за основу структуру ромбовидної форми.

Лондонський фестиваль архітектури по праву вважається Найзначнішим архітектурним заходом в Великобританії, його мета - представити Лондон глобальним творчим центром архітектури.

«Межі» (boundaries) - тема London Festival of Architecture 2019. Протягом місяця ця тема розкривається в 400 різноманітних подіях: від виставок, лекцій, дискусій, круглих столів, архітектурних інсталяцій до кінопоказів та піших екскурсій по місту, майстер класів в екстраординарних архітектурних просторах, зустрічей з відомими архітекторами та дизайнерами, турів по нових будівель і величезної кількості інших заходів.

В рамках фестивалю London Festival of Architecture студенти відвідали понад двадцять локацій і ознайомилися з інтерактівними інсталяції в межах міста і їх вплив на локальну архітектуру, унікальним проектам Лондона і Британії, інноваціонними рішеннями при проектуванні фасадів, розробкою ефективних будівель в передмісті, виставкою робіт з презентацією проектування передмістя, яке розбиває межі традиційного проектування, Пропонуючи ефективні і гнучкі проектні рішення, а також, поспілкувалися з провідними архітекторами извест их а рхітектурних студій світового класу.

Гуляючи по місту, призери конкурсу STEEL FREEDOM побачили найзнаменитіші сталеві висотки, такі як Shard, The Gherkin Tower, він же "Огірок", Leadenhall Building, Tower 42, Lloyd's building, The Walkie-Talkie, St. Helen's Skyscraper, Citigroup Centre, One Canada Square, One Wood.

 

Арсен Зерали

«Для мене поїздка в Лондон стала Самим захоплюючий подією: на власні очі побачити те, що раніше здавалося НЕ досяжним, познайомитися з тим ніж захоплювався і на що дорівнював . Головним завданням було Отримати максимум уроків і професійного досвіду в спілкуванні з зарубежними спікер за такий короткий період. Дуже пізнавально познайомитися з представниками іншої країни, їх побутом і порівняти зі своїми домислами.

Ця поїздка принесла мені величезну кількість вражень і цікавого досвіду, які НЕ Отримати, а не побачивши особисто. За цю бурю емоцій величезне спасибі організаторам конкурсу ».

Максим Ракович

«Фестиваль сподобався. Цікаво і пізнавально було поспілкуватися з іноземцями, ознайомитися з їх архітектурними проектами та методами роботи, відвідати пізнавальні лекції. Від Лондона в захваті. Коли потрапляєш туди, розумієш, що ти не просто в кепітал оф Грейт Британ, а в неймовірному атмосферному місті з крутої архітектурою і приголомшливими людьми. Особливо вражає своїми очима бачити ті будівлі, які колись гугл, надихаючись для роботи над своїм конкурсним проектом.

Дуже вдячний Метінвесту, поїздка була крутий ».

 

Владислав Келюх

«Лондон - дивовижне місто. Гуляючи по його вулицях розуміещ, що тебе просто "звалюється" величезний пласт історії і культури, колись найбільшої колоніальної імперії. Головне, що дивує в Лондоні - це кількість і концентрація надзвичайно прекрасних пам'ятників архітектури, які народилися протягом багатьох років. Можна днями переміщатися по місту і постійно натрапляти на все нові абсолютно розкішні, пам'ятники архітектури.

Важливим і цікавим досвідом стало відвідування різних подій Лондонського фестивалю архітектури. Спілкуватися з британськими архітекторами і спостерігати за роботою архітектурних студій - все це стимулює до особистого професійного росту.

Звичайно, Лондон має и проблемні боку, но смороду у повній мірі нівелюються плюсами, Які має це місто.

Резюмуючі, Лондон - Надзвичайне місто, куди б я залюбкі вернулся ще не один раз » .

Більше фотографій на офіційній сторінці в Facebook

* STEEL FREEDOM - щорічний Національний архітектурний студентський конкурс, стартує 1 вересня 2019. Організатором конкурсу виступає Асоціація Український центр сталевого будівництва, основне завдання якої просування сталевих конструкцій, як кращого матеріалу будівництва при створенні ефективних та інноваційних рішень для замовника.