ARCHIMATIKA дарує архітектурне подорож

14 листопада, 2017
Компанія ARCHIMATIKA другий рік поспіль дарує студентам, які створили кращий проект на думку експертів бюро, архітектурне подорож
#

Команда, яка перемогла в номінації від ARCHIMATIKA в минулому році, Анастасія кропових і Володимир Савчук з ХНУБА, відвідали міжнародну виставку Expo-2017 Астані, присвячену розробкам в області енергетики майбутнього.

«Архітектурна поїздка дасть можливість побачити сучасні досягнення архітектури, відчути як працюють об'єкти в просторі, подивитися з різних ракурсів і сторін, зробити самостійні висновки. Такий досвід ми вважаємо за потрібне і важливим для молодих архітекторів, для їх подальшої практики »- вважає Дмитро Васильєв, співзасновник і головний архітектор компанії ARCHIMATIKA.

В цьому році ARCHIMATIKA зберігає інтригу. Тільки в рамках фіналу, який відбудеться 25 листопада в Києві, переможці в додатковій номінації дізнаються, які міста вони зможуть відвідати.

Нагадуємо, що фінал STEEL FREEDOM відбудеться 25 листопада за адресою: м Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Chamber Plaza.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2017 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, Hilti, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.