Переможці STEEL FREEDOM 2016 номінації від ARCHIMATIKA поділилися враженнями від Expo-2017

03 серпня, 2017
Анастасія кропових і Володимир Савчук з ХНУБА поділилися підсумками поїздки на міжнародну виставку Expo-2017 Астані, присвячену розробкам в області енергетики майбутнього.
#

Нагадаємо, що архітектурне подорож на Expo-2017 від компанії ARCHIMATIKA отримала команда M48, яка на думку фахівців бюро найбільш вдало реалізувала конкурсний проект.

Розповідаючи про загальні враження виставки Анастасія кропових зазначила: «Expo - це різноманітність і індивідуальність з боку кожної країни, об'єднані єдиною тематикою в одному місці - грандіозному комплексі нелюдських масштабів. Причому більша частина комплексу, по відчуттях близько 80%, зведена із застосуванням сталевих конструкцій ».

«Як архітектори ми зрозуміли для себе, що при проектуванні дуже важливо дотримуватися відповідність людині - величезні споруди і широкі вулиці вражають своїм виглядом, але абсолютно незручні у використанні, - розповів Володимир Савчук. - Також необхідно враховувати всілякі сценарії використання будівель і різну кількість відвідувачів. Наприклад, гігантський і красивий Нур-Алем по факту не зміг впоратися з величезним напливом відвідувачів, в результаті чого утворювалося безліч черг ».

За словами учасників STEEL FREEDOM 2016 найбільше враження на них справили стенди Німеччини, де дуже «по-німецьки» показали переробку і виробництво з пластика з садовим гномом, пивним кухлем і футбольними бутсами, взаємодія відвідувачів з павільйоном Австрії, а також скляна консоль на висоті близько 90 метрів в атріумі Нур-Алем.

Відзначимо, що Expo-2017 проходить в м.Астана, Казахстан з 10 червня по 10 вересня 2017 року, а загальне число відвідувачів виставки з 10 червня по 30 липня склала 1 794 132 чоловік.