Номінація від ARCHIMATIKA - поїздка на Еxpo-2017

28 жовтня, 2016
Автори кращого конкурсного проекту на думку фахівців архітектурного бюро ARCHIMATIKA про тправятся в подорож на Expo-2017 Астану.
#

Вибір найкращого проекту ARCHIMATIKA здійснить серед усіх команд-учасників STEEL FREEDOM, які подали роботи в будь-який з двох категорій конкурсу.

«Конкурс STEEL FREEDOM несе в собі важливу соціальну роль у професійному становленні молодих українських архітекторів, саме тому я з великим задоволенням приймаю участь в якості члена журі третій рік поспіль, - повідомив Олександр Попов, Директор архітектурного бюро ARCHIMATIKA. - Цього року ми вирішили долучитися до розвитку конкурсу в форматі установи додаткової номінації на кращий проект на думку ARCHIMATIKA ».

Міжнародна виставка Expo є відкритим майданчиком для демонстрації технологічних досягнень. Багато країн світу традиційно готують для виставки унікальні стенди, що вражають своєю архітектурою, а приймаючі міста розвивають інфраструктуру з урахуванням прийому великої кількості відвідувачів.

Expo-2017 пройде влітку 2017 року столиці Казахстану, Астані, і буде присвячена кращим розробкам в області енергетики майбутнього, а також проблематиці країн, що розвиваються в сфері енергетики.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2016 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, AVEC, GRIFFON.