26 листопада буде визначено кращі проекти STEEL FREEDOM 2016

14 листопада, 2016

В ході фіналу 3-го Національного архітектурного студентського конкурсу будуть оголошені найкращі проекти в двох категоріях, а також додаткових номінаціях STEEL FREEDOM 2016

#

Фінал конкурсу традиційно пройде в форматі архітектурного фестивалю, в рамках якого 10 кращих команд в кожній з категорій конкурсу проведуть захист своїх робіт перед членами журі.

В ході заходу також відбудеться виставка робіт всіх півфіналістів і голосування за кращий проект в номінації «Приз глядацьких симпатій», пройдуть лекції провідних архітекторів і фахівців будівельної галузі України, а сам день буде насичений безліччю конкурсів і розіграшів для всіх відвідувачів фіналу. З лекціями виступлять Олександр Попов (ARCHIMATIKA), Олексій Образцов (АрхОбраз), Анна Бондар (Департамент містобудування та архітектури м.Києва), Дмитро Горобець (SSAB), Костянтин Калафат (УЦСС), Сергій Целовальник (Заслужений архітектор України) і Ельвіра Ковалевська (УЦСС ).

Відзначимо, що на додаток до шести призових місць STEEL FREEDOM 2016, в день фіналу партнери конкурсу оголосять кращі команди в додаткових номінаціях. Автори кращого проекту на думку фахівців ARCHIMATIKA виграють подорож на Expo-2017, компанія ПКП Паритет-К оголосить команду, учасники якої отримають сучасний сейф Griffon R.26, Генеральний партнер конкурсу, компанія Метінвест, відзначить кращий проект з застосовуємо стали, а Tekla / Trimble визначить команду для безкоштовного проходження онлайн-курсу по Tekla Structures.

Фінал пройде 26 листопада 2016 року з 10:00 до 21:00 в CHAMBER PLAZA за адресою: м Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Вхід вільний!

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2016 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, AVEC, GRIFFON.