26 жовтня завершується реєстрація на STEEL FREEDOM 2016

20 жовтня, 2016
Організатори STEEL FREEDOM нагадують про важливі організаційні моменти участі в третьому архітектурному студентському конкурсі.
#

Перелік документів, необхідних для реєстрації в конкурсі можна подивитися на розділі "Завдання" на сайті STEEL FREEDOM. Після завершення реєстрації в учасників конкурсу буде час до 1 листопада для фінальної підготовки своїх проектів. Відзначимо, що терміни подачі конкурсних робіт є критичними для об'єктивної оцінки і рівноправної участі всіх команд. Роботи, подані після 12:00, 1 листопада не зможуть брати участь в оцінюванні та йтимуть як позаконкурсні.

До завершення етапу підготовки робіт учасники STEEL FREEDOM мають можливість відвідати відкриту зустріч TEA MEETUP # 2, в рамках якої поряд з технічними консультаціями по проектам зможуть отримати більше інформації про особливості оформлення конкурсних робіт.

TEA MEETUP # 2 пройде 25 жовтня з 18:00 до 20:00 за адресою: м Київ, вул. Жилянська 75, БЦ "Євразія", 12 поверх, Академія ДТЕК. Для участі необхідна реєстрація по e-mail: vika@steelfreedom.ua .

Нагадаємо, що конкурсні роботи надсилаються на пошту vika@steelfreedom.ua в електронному вигляді (PDF-формат) на 2-х вертикальних планшетах А0- 1 і А0-2, розміром 1189х841мм кожен.

Робота оформляється з урахуванням розміщення:

 • Схеми генерального плану з елементами благоустрою М 1: 200/1: 500
 • Ситуаційного плану М 1: 2000
 • Планів, фасадів, поздовжнього і поперечного розрізів по будівлі 1: 200/1: 100
 • Розрізу по стіні М 1:20
 • Не менш 2-х найбільш характерних вузлів будівлі, які наочно демонструють використання металевих конструкцій
 • Інших ілюстрацій за пропозицією авторів, необхідних для розкриття ідеї проекту (не менше 2-х)
 • Головною візуалізації будівлі (не менш як 2000 пікселів по мінімальної стороні). Подається окремим файлом у форматі jpg.

  Розміщення схем та ілюстрацій можливо в довільній формі (за бажанням автора конкурсного проекту). Необхідно врахувати, що при експонуванні конкурсних робіт планшети розміщуються один під одним по меншій стороні. Якщо конкурсна робота не відповідає вимогам подачі, то вона не буде допущена до півфіналу конкурсу.

  Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2016 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, AVEC, GRIFFON.