Проекти STEEL FREEDOM 2016 будуть максимально наближені до можливості бути реалізованим

18 серпня, 2016

З огляду на високу зацікавленість девелоперів майданчиків, наданих для конкурсних завдань, в архітектурних ідеях для майбутніх проектів, в цьому році організатори STEEL FREEDOM розширили умови конкурсних категорій реальними побажаннями інвесторів.

#

Учасники архітектурного конкурсу зможуть отримати неоціненний досвід створення проектів в умовах максимально наближених до вимог замовників з урахуванням комерційної та технічної можливості бути реалізованим об'єкта.

«У цьому році до складу журі конкурсу увійдуть представники консалтингового і девелоперського бізнесів, які звертають увагу не тільки на творчу складову проекту, а й на здатність молодих фахівців показати оригінальні рішення виходячи з особливостей ділянок і бізнес задач, які стоять перед майбутнім об'єктом нерухомості, - повідомила Директор з розвитку УЦСС Тетяна Колчанова. - Тому в конкурсних завданнях буде зроблений особливий акцент на фізичну реалізованість, що обіцяє зробити STEEL FREEDOM 2016 ще більш цікавим як для студентів, так і для девелоперів проектів ».

На конкурс STEEL FREEDOM 2016 традиційно будуть винесені дві категорії проектів комерційної нерухомості. Організатори вже зараз відзначають деяку складність завдань третього конкурсу, пов'язану зі специфікою земельних ділянок та особливостями експлуатації планованих до реалізації об'єктів нерухомості.

Детальна інформація по конкурсних завдань буде оголошена 01 вересня 2016 - зі стартом третього національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM.