Українські архітектори проаналізували роботи учасників STEEL FREEDOM 2015

11 квітня, 2016
Учасники архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2015 отримали консультації за своїми конкурсними проектами від Олександра Попова, Дмитра Аранчія і Артема Білика.
#

Зустріч учасників і членів журі конкурсу відбулася 8 квітня в офісі Українського Центру Сталевого Будівництва та дозволила учасникам STEEL FREEDOM 2015 неформальній обстановці отримати цінні зауваження та рекомендації за своїми роботами від провідних фахівців галузі.

Оцінюючи студентські проекти, Олександр Попов, Директор архітектурного бюро АРХИМАТИКА, зупинявся, перш за все, на об'єднанні творчої і комерційної складової проектів, а також можливості їх реалізації з позиції потенційного замовника будівництва.

В свою чергу Дмитро Аранчій, Керівник Dmytro Aranchii Architects, давав учасникам конкурсу корисні поради щодо поліпшення архітектурної форми проектів з метою надання їм виразності і знаковості.

Учасники зустрічі також мали можливість спільно з Керівником Інженерного центру УЦСС Артемом Біликом провести аналіз конструктивних схем в своїх роботах і отримати рекомендації щодо поліпшення проектів з точки зору ефективного застосування сталевих конструкцій.

Нагадаємо, що конкурс STEEL FREEDOM є одним з ключових проектів УЦСС, спрямованих на популяризацію застосування стали в будівництві в середовищі підростаючого покоління архітекторів і проектувальників. У цьому році конкурс буде проходити вже в третій раз.