Фахівці УЦСС проводять щотижневі консультації для учасників STEEL FREEDOM

10 вересня, 2015

Щотижня учасники STEEL FREEDOM 2015 мають можливість отримати безкоштовні консультації з архітектурної або конструктивної частини конкурсного проекту від провідних фахівців Інженерного центру УЦСС.

#

Щосереди о 12:00 в аудиторії №309 кафедри металевих і дерев'яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури (м Київ, пр. Повітрофлотський, 31, головний корпус) Артем Білик, керівник інженерного центру УЦСС, к.т. н., доцент кафедри, проводить консультації з конструктивної частини конкурсного проекту для всіх учасників конкурсу незалежно від ВНЗ.

Варто відзначити, що на кафедрі металевих і дерев'яних конструкцій КНУБА учасники конкурсу - майбутні архітектори і конструктори можуть внести свої контакти на спеціальний фліпчарт з метою пошуку в свою команду фахівця суміжною спеціальністю.

Консультації по архітектурній частині конкурсного проекту проводяться головним архітектором УЦСС Оленою Ясін щовівторка з 16:00 до 18:00 в офісі УЦСС (г. Киев, ул. Велика Житомирська, 20, 6-й поверх).

Для учасників конкурсу з інших міст існує можливість проведення консультацій за допомогою skype для чого необхідно попередньо відправити свої питання координатору конкурсу, Вікторію Лимар, vika@steelfreedom.ua .

Велику допомогу при роботі над конкурсним проектом Вам надасть публікація "Сталеві конструкції в архітектурі" .