Сьогодні стартує STEEL FREEDOM 2015

01 вересня, 2015
1. вересня розпочинається прийом робіт на другий національний архітектурний студентський конкурс - STEEL FREEDOM 2015.
#

Як і в першому конкурсі, основним завданням STEEL FREEDOM 2015 стане створення оригінального концептуального рішення об'єкта нерухомості, яке демонструє сучасний підхід, який сприяє розширенню застосування стали в будівництві.

< span> у цьому році організатори конкурсу - Український Центр Сталевого Будівництва - розширили його географію до 16 українських ВНЗ, а також удосконалили систему відбору фіналістів, в якій ключову роль гратимуть члени журі.

< span> Основою конкурсних завдань в цьому році, як і в рошлом, стануть реальні проекти українських девелоперів - багатофункціональний комплекс (mixed use) в Голосіївському районі Києва і рекреаційний комплекс в с. Люча, Косівського району, Івано-Франківської області.

У конкурсі зможуть взяти участь студенти архітектори і проектувальники 3, 4, 5 і 6 курсів профільних навчальних закладів, а прийом конкурсних робіт триватиме до 2 листопада 2015. Фінал STEEL FREEDOM 2015 року, в рамках якого будуть визначені кращі студентські роботи, пройде в Києві 28 листопада.

«Перший STEEL FREEDOM виявив великий інтерес з боку молодого покоління українських інженерів до отримання нових знань і творчого процесу робіт над конкурсними завданнями, - зазначив Виконайте ний директор УЦСС Сергій Шпак.
- Розуміючи високу соціальну значущість конкурсу, і з огляду на всі побажання його учасників, в цьому році ми запланували ще більше цікавих навчальних проектів для студентів українських ВНЗ ».

Партнерами STEEL FREEDOM 2015 виступили компанії UAProperty, VERTEX, МEТІНВЕСТ, Мотор Сіті і Прушиньскі. Медіа підтримку заходу надають ABCnews, BusinessLife.today, Build Portal, Domus Design, E-NEWS, FEDORIV hub, Newbud.ua, NM HOUSE, PROEKTANT.ua, PROF BUILD, Ukrainian Building Community, Ukrainian Real Estate Club, vertaki.com. ua, БІЗРЕЛІЗ, Діловий журнал Community, Идеи вашего дома, Ландшафт і архітектура | L & amp; A, СтройОбзор.

Подивитися умови участі в STEEL FREEDOM 2015