Прушиньскі оголошує про підтримку STEEL FREEDOM 2015

20 серпня, 2015

Провідний європейський виробник ЛСТК, покрівельних і фасадних матеріалів, компанія Прушиньскі, другий рік поспіль залишається офіційним партнером STEEL FREEDOM.

#

Завдяки співпраці з Прушиньскі учасники конкурсу зможуть отримувати професійні консультації від провідних експертів компанії з питань застосування несучих профнастилов, покрівельних і фасадних систем в конкурсних проектах.

«Компанія Прушиньскі другий рік поспіль виступає партнером конкурсу STEEL FREEDOM, який в минулому році повністю виправдав наші очікування. Вивчаючи конкурсні проекти, ми побачили серйозну підготовку студентів і їх прагнення проявити себе, розкриваючи свій потенціал в роботі над реальними об'єктами, - зазначив Вадим Пархоменко, головний інженер Прушиньскі. - Ми вважаємо, що цей конкурс - необхідна і перспективний захід у підготовці талановитих кадрів для архітектурно-будівельної галузі України, тому компанія Прушиньскі і в майбутньому буде всіляко сприяти STEEL FREEDOM ».

Нагадаємо, що в минулому році, крім консультаційної допомоги, компанія Прушиньскі зазначила пам'ятними подарунками команду з Києва за найбільш вдале застосуванням огороджувальних і покрівельних конструкцій в конкурсному проекті.

ДОВІДКА

Компанія «ПРУШИНЬСКІ» - виробниче підприємство, що входить до провідної європейської групи компаній Pruszynski, яка об'єднує більше двох десятків виробничих підприємств, розташованих в Польщі, Україні, Чехії, Німеччини та інших країнах Центральної та Східної Європи.

Асортимент компанії «Прушиньскі» включає в себе 6 видів металочерепиці, панелі для фальцевой покрівлі, більше 30 видів профнастилу, фасадні касетони і панелі, внутрішні самонесучі касети, сендвіч-панелі, конструкційні оцинковані профілі. Різноманіття кольорів і покриттів, можливість перфорації і виготовлення продукції за індивідуальними розмірами, дає можливість втілити різні архітектурні рішення. Уся продукція виробляється відповідно до європейських і українських норм.