25 листопада відбудеться STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL

13 листопада, 2017
Провідні світові і українські архітектори виступлять в рамках фіналу 4-го Національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM
#

В ході фіналу конкурсу, який традиційно пройде в форматі архітектурного фестивалю відбудеться захист робіт фіналістів, а також будуть визначені переможці STEEL FREEDOM 2017 по результатам голосування членів журі.

В цьому році організатори конкурсу, Український Центр Сталевого Будівництва, запросили на фінал виступити з лекціями архітектора Zaha Hadid Architects Едуардо Камара і екс-архітектора Gensler Денні Сан. Зарубіжні спікери розкажуть про нові тенденції в архітектурі сучасних міст, матеріалах майбутнього і принципах створення знакових архітектурних об'єктів.

Програма фестивалю STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL | НОВА АРХІТЕКТУРА
11.00 - 14.30
Захист студентських проектів
20 проектів в 2-х конкурсних категоріях:
- створення проекту житлового комплексу категорії бізнес-клас з паркінгом в Києві
- розробка проекту торгово-розважального центру з паркінгом в складі житлового комплексу Park Lake City в Київській області

15.30 - 19.30
Лекція №1
Вище неба: хмарочоси сучасності , Danny Sun, former architect, Gensler (Лондон)
Лекція №2
Висотний місто, Eduardo Camarena, architect, Zaha Hadid Architects (Лондон)
Панельна дискусія
Нова архітектура в Україні . Модератор дискусії - Дмитро Васильєв, співзасновник і головний архітектор компанії ARCHIMATIKA. Учасники: Олексій Образцов, архітектор, керівник майстерні АрхОбраз; Анна Бондар, архітектор, мистецтвознавець; Артем Білик, Керівник інженерного центру УЦСС, кандидат технічних наук, доцент КНУБА; Сергій Целовальник, заслужений архітектор України; Сергій Юнаков, заслужений архітектор України, засновник архітектурного бюро YUNAKOV Architects.

19.30 - 21.30
Церемонія нагородження переможців STEEL FREEDOM 2017, а також команд, що зайняли перші місця в додаткових номінаціях від спонсорів і партнерів конкурсу .

Вхід на STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL вільний за попередньою реєстрацією. Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму . Кількість місць обмежена.

STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL пройде за адресою: м Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Chamber Plaza Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2017 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, Hilti, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.