КОНКУРСНІ ЗАВДАННЯ
ідея проекту

В сучасному світі доступне житло вже давно змінило свою форму, функціональне наповнення, а в деяких випадках навіть і традиційну форму власності. Донорські програми по всьому світу сприяють тому, що доступне житло стає в одну категорію з комфортабельним, частіше більш простий архітектурної форми, але з продуманими до дрібниць плануваннями, додатковою функціональністю, принципами екологічності в проектах. В рамках проекту Еволюція доступного житла ми хочемо знайти відповідь на питання - яким має бути доступне житло нової ери. Ми хочемо створити і реалізувати в життя новий еволюційний проект, який відповідає всім передовим стандартам архітектури і технологій.

ЗАВАНТАЖИТИ КОНКУРСНЕ ЗАВДАННЯ
Маріуполь як майданчик для реалізації проекту

Житлова проблема в Україні занадто вражаюча, щоб її ігнорувати. Існує чітке розуміння, що на ринку житлової нерухомості гостро не вистачає доступного житла та міста, які зосередять свою увагу на вирішенні даної проблеми, не просто зможуть забезпечити доступність житла для людей, які не можуть поліпшити свої житлові умови за ринковими цінами, а й збережуть в межах міста працездатну частину населення.

За підтримки європейських донорів Маріуполь розпочинає проект реалізації доступного житла для жителів міста, що дозволяє демонтувати старі споруди 40-50-х рр., А на їх місці звести новий доступне житло за програмою поетапного фінансування з правом повного викупу.

ЗАВАНТАЖИТИ КОНКУРСНЕ ЗАВДАННЯ
Чому сталь?
Завдяки таким властивостям як універсальність, міцність і довговічність, сталь є матеріалом вибору не тільки при зведенні багатоповерхової комерційної нерухомості, а і застосовується у всьому світі як основний будівельний матеріал при зведенні доступного житла. Житлові будинки середньої поверховості зі сталевим каркасом можуть бути зібрані швидко і ефективно в усі пори року. За допомогою застосування сталевих рішень можливо скоротити терміни зведення такого будинку, а завдяки частковій заводської готовності окремих елементів і конструкцій провести збірку каркаса будівлі прямо на будівельному майданчику, що в свою чергу дозволяє скоротити вартість будівельних робіт по зведенню житла в цілому.
ЗАВАНТАЖИТИ КОНКУРСНЕ ЗАВДАННЯ
Критерії проекту
Архітектурна форма і вид
Архітектурно-планувальні рішення
енергоефективність
Конструктивна форма сталевого каркаса
Вузли архітектурних і металевих конструкцій
Графічне оформлення матеріалів
уніфікованість проекту
Відповідність нормам і стандартам
УМОВИ УЧАСТІ
Ознайомитися з умовами конкурсу та завантажити ТЗ
Підготовка конкурсного проекту
до 12 листопада (до 12:00)
Подача конкурсного проекту в розділі КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ АРХІТЕКТОРІВ
Отримання 3-значного шифру від організатора конкурсу
УМОВИ УЧАСТІ

У розробці конкурсного проекту може брати участь як 1 учасник, так і група архітекторів і конструкторів не більше 5 осіб.

Вік учасників до 35 років (включно), випускінікі ВНЗ.

Підготовка конкурсного проекту до 12 листопада 2018 (до 12:00).

    В результаті конкурсу буде обрано 3 призових місця з винагородою *
  • I місце - 150 000 гривень
  • II місце - 50 000 гривень
  • III місце - 50 000 гривень * Розмір премій зазначений після утримання податків (військовий збір 1,5% і податок на доходи фізичних осіб 18%), відповідно до Положення про конкурсі на 2018 рік

    Конкурс для

    молодих архітекторів ЗАВАНТАЖИТИ КОНКУРСНЕ ЗАВДАННЯ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ АРХІТЕКТОРІВ
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Андрій Римаренко, координатор проекту – andrew@steelfreedom.ua
Є ПИТАННЯ?
ЗВЕРТАЙТЕСЯ!
БЦ Лівобережний, вул. Є. Сверстюка, 2-А                         
КИЇВ 02002, УКРАЇНА
#
Андрій Римаренко
координатор
steel freedom
andrew@steelfreedom.ua