ПІДСУМКИ КОНКУРСУ STEEL FREEDOM 2014
 • 13 ВУЗів
 • Загальна кількість аудиторії - більше2800 студентів
 • 52 зареєстровані команди
  ( 129учасників)
 • 36 команд - полуфиналистов
  ( 99учасників)
 • 6 команд - фіналістів
  ( 19учасників)
2
проведених TEA MEETUP STEEL FREEDOM 2014
11
провідних фахівців в галузі архітектури та дизайну в журі
9
лекцій від членів журі, партнерів конкурсу та фахівців
6
офіційних партнерів
15
медіа- партнерів
450
відвідувачів фіналу
Фіналісти в категорії ЛОФТ
I місце
Андрій Соловйов, Іван Шевченко і Марія Звонкова (Харківський національний університет будівництва і архітектури)
II місце
Мар'яна Мельничук, Юлія Вощина, Ольга Вірченко, Наталія Іванова та Євген Сидоренко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
III місце
Роман Ковальчук і Світлана Мартинюк (Національний університет водного господарства та природокористування)
Фіналісти в категорії ТРЦ
I місце
Тарас Толстіков, Сергій Майко, Максим Терновий і Микола Головко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
II місце
Едуард Карась і Юлія Карась (Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка)
III місце
Андрій Соловйов, Іван Шевченко і Марія Звонкова (Харківський національний університет будівництва і архітектури)
Додаткові номінації
Найбільш вдала реалізація інноваційного підходу до сталевих конструкцій
Данило Ситник і Павло Москалюк (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Найкраще застосування рішень від Armstrong
Роман Ковальчук і Світлана Мартинюк (Національний університет водного господарства та природокористування)
Найкращі рішення від Reynaers Aluminium
Роман Ковальчук і Світлана Мартинюк (Національний університет водного господарства та природокористування)
Найбільш вдале застосуванням огороджувальних і покрівельних конструкцій від «Прушиньскі»
Олександр Вдовкин, Олександр Пітайчук, Олена Баринова, Ангеліна Гладушевський і Олена Андрусенко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз глядацьких симпатій
Тарас Толстіков, Сергій Майко, Максим Терновий і Микола Головко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Олесь Горалевич (Львівська політехніка)
Олександр Яненко, Аліна Патріянчук, Герман Гайдін, Максим Йозеф Біцан (Київський національний університет будівництва і архітектури)
>Приз глядацьких симпатій. Ангеліна Гладушевський, Олександр Вдовкин, Олександр Пітайчук, Олена Андрусенко, Олена Баринова (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Олександр Абросов, Олександр Матюхін, Олексій Соколовський, Михайло Корсак, Павло Кошель (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Роман Ковальчук і Світлана Мартинюк (Національний університет водного господарства та природокористування)
ВІДГУКИ
Юрій Серьогін, двічі лауреат державної премії, заслужений архітектор України

За допомогою конкурсу організатори надали студентам різних ВНЗ радість спілкування зі своїми однолітками.        

Хочеться відзначити організацію всіх етапів конкурсу на дуже високому рівні: забезпечення ефективних професійних консультацій, строгий регламент презентацій конкурсантів, попереднє ознайомлення з конкурсними роботами, проведення майстер-класів для конкурсантів.

       

Я отримав позитивні емоції від конкурсу, корисну інформацію для роздумів, а також емоційний заряд від спілкування з творчою молоддю.

Сергій Сіранчук, заступник директора з будівництва ЕСТА Холдинг

Конкурс став таким собі тестом на міцність якості архітектурної думки молодих архітекторів. І вони цей тест склали успішно, заклавши в уми учасників фундамент сучасного професійного погляду на світ. Роботи конкурсантів, з одного боку, рясніли оригінальними, індивідуальними рішеннями, а з іншого - були результатом колективної творчості.

       

Багато проектів відразу звернули на себе увагу не тільки внутрішньої жорсткою логікою, глибокою обробкою планувальних, образних і колористичних аспектів, з вкрапленням нальоту архітектурного «хуліганства» і куражу, а й реальної практичної применимостью.

Марія Лавриненко, студентка Львівської Політехніки

STEEL FREDOM 2014 року - мій перший конкурс, який відкрив мені багато корисної та цікавої інформації про металеві конструкції.

       

Приємним відмінністю STEEL FREEDOM 2014 від інших конкурсів стала можливість кожної команди представити свою роботу перед членами журі. Сподобалося також проведення в рамках півфіналу циклу дуже цікавих лекцій з архітектури. Участь в конкурсі пробудило в нас бажання до вдосконалення професійних навичок, а також дало можливість відчути на собі реальні умови професійної роботи.

       

STEEL FREEDOM 2014 року - це багато нових знайомств, приємних вражень і спогадів.

Василь Негребецькій, глава представництва «Армстронг» в СНД

Представництво «Армстронг» в Україні дуже вибірково підходить до участі в різних конкурсах і проектах. Формат конкурсу STEEL FREEDOM 2014 відразу нас зацікавив, а саме ідея створення проекту під реальний ділянку. Конкурс виправдав всі наші очікування, дуже вразив високий рівень його організації.

Олександр Попов, директор архітектурного бюро «Архиматика»

Для мене виявилося приємною несподіванкою якість підготовки конкурсу організаторами, а також високий творчий рівень представлених учасниками робіт. Здорово було познайомитися з такою кількістю сміливих і при цьому непогано продуманих архітектурних ідей!

Євген Сидоренко, студент Київського національного університету будівництва і архітектури

В першу чергу конкурс запам'ятався завдяки пізнавальної частини, оскільки участь в STEEL FREEDOM 2014 відкрило для нас широкі можливості металевих конструкцій.

       

Долучившись до металоконструкцій в роботі, а не в теорії, розумієш, що у даного напрямку велике майбутнє в нашій країні.

       

Гарна послідовна організація конкурсу дозволила отримати прекрасний досвід роботи в команді з людьми, характери і смаки яких можуть відрізнятися. Це цікаво і безцінне!

Дмитро Овруцький, студент Київського національного університету будівництва і архітектури

Завдяки конкурсу я, як конструктор, отримав новий досвід спільної роботи з архітектором і зрозумів, що працювати в команді не так просто. Треба знаходити компроміс, приймати спільні рішення, щоб побажання кожного члена команди були враховані. Крім цього я отримав новий досвід в проектуванні тому той візуальний образ, який придумав архітектор проектувальникам і конструкторам необхідно було реалізувати шляхом застосування нестандартних рішень.

Вадим Пархоменко, головний інженер компанії «Прушиньскі»

Унікальність даного конкурсу, на мій погляд, в тому, що він дав можливість активним та талановитим студентам, грунтуючись на академічній підготовці, проявити талант і розкрити свій потенціал в роботі з реальними об'єктами з прив'язкою до існуючих земельних ділянок. Один лише факт, що в конкурсі брали участь понад 200 студентів з 13-ти вищих навчальних закладів зі всієї України, свідчить про те, що конкурс STEEL FREEDOM 2014 дуже затребуваний. До того ж, вивчаючи конкурсні проекти, ми побачили серйозну підготовку студентів. Конкурс STEEL FREEDOM необхідне і перспективний захід у підготовці талановитих кадрів для архітектурно-будівельної галузі України.

Эдуард Карась, студент Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка

Згадуючи участь в конкурсі STEEL FREEDOM 2014 року, можемо з упевненістю сказати, що він став яскравою подією в буденності навчання.

       

На конкурсі були представлені роботи учасників з усієї України і тому зайняте 2 місце вже є гідним визнанням наших архітектурних знань. Сподіваємося, що вказаний в нашому резюме факт призового місця в STEEL FREEDOM 2014 і проект нашого торгового центру в портфоліо зіграють не останню роль при працевлаштуванні. І це дасть потужний поштовх для нашої архітектурної кар'єри.

Ольга Сокол, головний архітектор Archpassage Ukraine

Практично всі учасники представили роботи, які могли б бути прийняті як концепція і покладені в основу реального проекту.

       

Порадувала творча і емоційна розкутість студентів-архітекторів, цього нового покоління творчих людей, які без сумніву зможуть створити нову архітектуру і прекрасне середовище проживання в нашій країні.

       

Безумовно, робота над конкурсними проектами дала студентам можливість розкрити для себе нові сторони звичних будівельних матеріалів і зрозуміти величезні конструктивні і декоративні можливості стали.

Олександр Матюхін, студент Київського національного університету будівництва і архітектури

Завдяки участі в STEEL FREEDOM 2014 я придбав багато нових друзів з усіх куточків України. Конкурс - це велика кількість цікавої та корисної інформації, маса нових вражень, а також відмінна платформа обміну студентським досвідом. Найціннішим в конкурсі для мене була унікальна можливість спільної роботи інженера і архітектора - ми навчилися розуміти один одного і вирішувати складні завдання спільно.

       

За короткий час нам довелося осягнути неосяжне - навчитися укладати архітектурну думку в обмежену коробку суворої і жорсткої інженерії.

Олександр Чуб, заслужений архітектор України

Конкурс - добре організований процес роботи в найбільших містах України. Всі конкурсанти перебувають в рівних умовах як на стадії отримання інформативною і консультативної підтримки, так і на стадії оцінки результатів роботи кожного з представлених творчих колективів. Досить сказати, що серед переможців конкурсу були представлені всі регіони строго відповідно до якості представлених робіт.

       

На переможців конкурсу, безсумнівно, чекає успішна робота в провідних проектних фірмах України.

Андрій Соловйов, студент Харківського національного університету будівництва і архітектури

Рішення брати участь в STEEL FREEDOM 2014 було прийнято відразу, як тільки був оголошений конкурс. Ми вирішили брати участь в двох категоріях, так як обидва завдання здалися нам цікавими. Умови конкурсу змусили нас вибудовувати не лише ясну архітектурно-образну концепцію, а й досить докладно розібратися з особливостями сталевих конструкцій.

       

Консультації, постійне спілкування з організаторами, презентації проектів безпосередньо членам журі зробили конкурс унікальним і по-справжньому цікавим, а нам дозволили придбати безліч цікавих знайомств і навіть пропозиції про співпрацю з провідними архітектурними фірмами України.