ПІДСУМКИ КОНКУРСУ STEEL FREEDOM 2022
 • 14 Закладів Вищої Освіти
 • 123 зареєстрованих команд
  ( 339учасників)
 • 89 поданих проектів
  ( 275учасників)
 • 79 команд - півфіналістів
  ( 247учасників)
 • 10 команд - фіналістів
  ( 25учасників)
 • 13 команд - призерів
  ( 32учасників)
7
онлайн презентацій конкурсу та зустріч з замовником
8
провідних фахівців в галузі архітектури та дизайну в журі
11
Цікавих відео на Youtube каналі
6
офіційних партнерів
6
медіа- партнерів
2000+
переглядів фіналу
Переможці в категорії Створення проекту відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь(Замовник проекту Ірпінська міська рада)
I місце
Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Насінська Анастасія. Куратор - Андропова Ольга Володимирівна (Київський національний університет будівництва та архітектури)
II місце
Бандуляк Ілля, Глух Артур, Гоцик Олександр. Куратор - Вознюк Леонід Іванович (Національний університет «Львівська політехніка»)
III місце
Валявська Єлизавета, Губарець Ілля. Куратор - Іванченко Олена Володимирівна (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Додаткові номінації
Приз Метінвест
Гарань Анна, Сокол Анастасія, Оліферук Святослав (Національний університет водного господарства та природокористування)
Приз GRAPHISOFT CENTER UKRAINE, Trimble Solution
Філіпчук Олександра, Клименко Олексій, Рибальченко Ганна. Куратор - Цюпин Євген Іванович (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз Metipol, DC Evolution
Тарасюк Анастасія, Москаленко Мія, Пімченко Ярослав. Куратор - Андропова Ольга Володимирівна (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз inLab School, AVR development
Ребристий Сергій Олександрович. Куратор - Милостюк Вадим Вадимович (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури)
Приз ЛІРА САПР(основний), Archimatika, AVG, AVR development, PRAGMATIKA.MEDIA
Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Насінська Анастасія. Куратор - Андропова Ольга Володимирівна (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз AVG, НЬЮ ВІЖЕН ПРОДЖЕКТ
Бандуляк Ілля, Глух Артур, Гоцик Олександр. Куратор - Вознюк Леонід Іванович (Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз ArchObraz
П'ятов Іван, Кобзєв Антон, Романюк Маркю. Куратор - Вознюк Леонід Іванович (Національний університет «Львівська політехніка»)
ЛІРА САПР(основний приз)
Беган Василь, Снігур Владислав, Пилипчук Даніїл, Провоторов Кирило (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз AVR development
Бусел Ангеліна, Криворучко Богдан. Куратор - Пантюхов Олег Миколайович (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз ЛІРА САПР(заохочувальний), AVG
Валявська Єлизавета, Губарець Ілля. Куратор - Іванченко Олена Володимирівна (Київський національний університет будівництва та архітектури)
AVG
Власенко Наталія. Куратор- Пекер Аркадій Йосипович (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз ЛІРА САПР(заохочувальний)
Іренкова Софія, Дейнека Віталій. Куратор - Баб'як Володимир Іванович (Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз глядацьких симпатій
Мартинович Назарій, Тихолоз Олександр (Київський національний університет будівництва та архітектури).
Учасники STEEL FREEDOM про конкурс
Дмитро Боровик

STEEL FREEDOM - дуже крутий проект, дякую, що даєте студентам можливість проявити себе, позмагатися один з одним, адже тільки висока конкуренція здатна народити найкращі рішення. Хтось приходить просто на драйвовий фінал, хтось приймає участь, отримує перший досвід роботи в команді, переборює страх сцени і вчиться доносити свої ідеї до публіки. Ми різні, але всіх об'єднує бажання вийти на сцену і отримати свій сталевий двотавр) Бажаю студентам не зупинятися незалежно від результатів, беріться за нові конкурси, прокачуйтесь, щоб наступної осені перевершити всіх і стати новими переможцями Steel Freedom!

Анна Стоянова

Steel Freedom - це конкурс, в якого є не тільки завдання та мета, це конкурс, що має душу, він надихає та заохочує, об'єднує митців, відкриває нові можливості. Цьогоріч мені зі своїми друзями вдалось створити чудову команду, з якою ми пройшли до півфіналу, та це лише початок! Думаю, що для кожного з нас участь в цьому році стала надзвичайним досвідом і, звісно, окрема шана та подяка фіналістам за чудові проєкти та організаторам конкурсу, що, незважаючи на складну ситуацію, зібрались великою архітектурною родиною в одному місці, провели трансляцію та залишили великій кількості учасників, окрім незабутніх спогадів, ще й багато пам'ятних подарунків! Створюйте, відновлюйте та надихайтесь разом зі STEEL FREEDOM! Дякуємо!

Олександра Іщик

Я брала участь в конкурсі SteelFreedom вже вдруге і хочу безмежно подякувати організаторам за таку можливість проявити себе та свої здібності. SteelFreedom - наймасштабніших конкурс для архітекторів в Україні, який наразі існує. І особисто я вважаю, що для студентів дуже важливим є участь в таких заходах, адже, щоб стати хорошим спеціалістом в своїй справі, лише навчання в університеті не достатньо, потрібно постійно саморозвиватися! До того ж дуже цікаво було спробувати, що ж таке працювати в команді (виявилося, що це іноді навіть важче, ніж працювати наодинці)

Олена Іванченко куратор

Вам велика шана, що даєте студентам можливість спробувати свої сили. Це для них дуже добра можливість.

Володимир Вещев куратор

Щиро дякую організаторам конкурсу за стабільність . Респект за те, що за важких умов воєнного стану ви залишаєтесь вірними своїй справі.

Фінал STEEL FREEDOM 2022
Фінал STEEL FREEDOM 2022
Фінал STEEL FREEDOM 2022