ПІДСУМКИ КОНКУРСУ STEEL FREEDOM 2017
 • 10 ВУЗів
 • 58 зареєстрованих команд
  ( 144учасників)
 • 40 поданих проектів
  ( 115учасників)
 • 38 команд - півфіналістів
  ( 113>участников)
 • 20 команд - фіналістів
  ( 60учасників)
 • 6 команд - переможців
  ( 16учасників)
2
встречи с участниками конкурса
11
провідних фахівців в галузі архітектури та дизайну в журі
3
лекции авторитетных украинских и зарубежных архитекторов
8
офіційних партнерів
22
медиа- партнеров
більше600
відвідувачів фіналу
Переможці в категорії «Торгово-розважальний центр"
I місце
Микита Білокопитов, Данило Білокопитов (Львівська Політехніка, Київський національний університет будівництва і архітектури)
II місце
Олександр Вельган (Харківський національний університет будівництва і архітектури)
III місце
Петро Осадчий, Дмитро Табурец, Святослав Максюк (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Переможці в категорії «Житловий комплекс»
I місце
Володимир Савчук, Анастасія кропових, Христина Савицька (Харківський національний університет будівництва і архітектури)
II місце
Маркіян Заразка, Максим Бобош, Олександр Хомечко, Ірина Чернова (Львівська Політехніка)
III місце
Анна Абаєва, Богодар Лисенко, Антон Коніщюк (Придніпровська державна академія будівництва і архітектури)
Додаткові номінації
Приз від Метінвест Холдинг
Ольга Бахонская, Тетяна Самсонюк, Дмитро Бондаренко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від ARCHIMATIKA, Tekla/Trimble
Микита Білокопитов, Данило Білокопитов Львовская Политехника (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від SSAB
Анна Кутепова, Олександра Лукач (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від Прушиньски
Іван Філічев, Олександра Кучковская, Олена Каменецька (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від DIM
(Харківський національний університет будівництва і архітектури) Александр Вельган
Приз від UTG, ТПК, Hilti
Лілія Палаш, Ірина Пріплавко, Марина Циганова, Дмитро Грищенко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від ArchiBlog, Tekla/Trimble
Маркіян Заразка, Максим Бобош, Олександр Хомечко, Ірина Чернова (Львівська Політехніка)
Приз від The Architect
Єлизавета Пасічник, Дар'я Корба, Роман Полянський (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від Tekla/Trimble, Сталекс
Анна Абаєва, Богодар Лисенко, Антон Коніщюк (Придніпровська державна академія будівництва і архітектури)
Приз від Tekla/Trimble
Марія Оськина, Михайло Дауров, Катерина Крук (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від Tekla/Trimble
Анастасія Уракіна, Анастасія Бабюк, Ельдар Ахмедов (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від Сталекс
Віталій Дмиш, Олександр Матвієнко, Олена Незуненко, Олена Плющик, Анастасія Пономаренко (Національний авіаційний університет)
Приз від ТПК
Максим Морсін, Михайло Балалаєв, Дмитро Волошко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Приз від ТПК
Катерина Стадник, Анжеліка Соколова, Анастасія Войцик, Євген Дунаєвський (Одесская государственная академия строительства и архитектуры)
Приз від Hilti
Олександра Михальчук, Дарія Костянецкій, Катерина Начічко (Національний авіаційний університет)
Приз глядацьких симпатій
Лілія Палаш, Ірина Пріплавко, Марина Циганова, Дмитро Грищенко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Єлизавета Пасічник, Дар'я Корба, Роман Полянський (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Анна Абаєва, Богодар Лисенко, Антон Коніщюк (Придніпровська державна академія будівництва і архітектури)
Максим Морсін, Михайло Балалаєв, Дмитро Волошко (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Сергій Снігур, Аліна Петренко, Ганна Борисова (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Христина Запорожець, Кирило Запорожець, Аліна Томчук, Владислав Романов (Київський національний університет будівництва і архітектури, Харьковская национальная академия городского хозяйства)
Учасники STEEL FREEDOM 2016 про конкурс
Вікторія Федоренко, студентка ПолНТУ

STEEL FREEDOM - цікавий і повчальний конкурс. Я дуже рада, що зважилася прийняти в ньому участь. Він дає можливість показати себе і дізнатися оцінку твоєї роботи провідними архітекторами України. Використання стали дає волю твоєї фантазії, і для мене, як архітектора, це дуже важливо. Конкурс допоміг продемонструвати мої сильні сторони і знайти слабкі, показав над чим ще треба багато працювати. Спасибі величезне за хорошу організацію, цікаві лекції та безцінний досвід. Мені шкода, що я вже не зможу взяти участь в ньому в наступному році. Всім студентам раджу не боятися, не відкладати на потім, а вірити в свої сили і брати участь!

Максим Сінулін, студент КНУБА

Конкурс STEEL FREEDOM дав мені відмінний шанс показати себе, як молодого архітектора, розширити своє коло знань, познайомитися з багатьма студентами та архітекторами. Завдяки конкурсу я отримав унікальний досвід в командній роботі. В університеті ми кожен сам за себе. У STEEL FREEDOM ми, архітектори і конструктори, вчилися приживатися в одному проекті. У кожного своя точка зору і своє бачення в реалізації конкурсного завдання. Саме працюючи в команді можна досягти максимально якісного і професійного результату. Я впевнений, що цей досвід буде дуже корисний у моїй професійній кар'єрі.

Аліна Гамаля, студентка КНУБА

Для мене цей конкурс є, перш за все, прекрасної доступною можливістю отримати досвід в командному проектуванні, проявити творчий потенціал, надихаючись процесом і новими людьми, об'єднати ідеї в єдине ціле!

Аліна Головатюк, студентка КНУБА

Найбільша користь цього конкурсу - змусити мозок працювати! Ну а ще, чітко дотримуючись умов, засинаючи з ДБН-ами, вивчаючи ринок сталевого будівництва в Україні і чаклуючи над рендером, висловити через проект свою оригінальну думку. Я думала так: "А для кого я проектую будівлю? Як все придумати, щоб КПЧ (коефіцієнт користі для людини) від його будівництва саме тут і саме зараз був максимальним?"

Анастасія Метелкина студентка НАУ

Я перший раз брала участь в архітектурному конкурсі. Спочатку було складно організуватися, щоб все встигнути зробити в термін, дотримуючись конкурсне завдання і не порушуючи жодних норм. Завдяки конкурсу я почала вивчати і підбирати нові матеріали і конструкції, користуватися новими технологіями і принципами будівництва, знайшла упевненість в собі. Такий конкурс потрібен для розвитку молодих фахівців в сфері архітектури та будівництва. Він допомагає професійно розвиватися завдяки спілкуванню з іншими учасниками та членами журі. Беручи участь в конкурсі, я придбала азарт до професії і вже на осінь запланувала участь в STEEL FREEDOM 2017.

Нгуен Ши Вьет, студент ОГАСА

Я двічі брав участь в конкурсі STEEL FREEDOM. У перший раз, коли я почув про конкурс, я відразу ж почав збирати команду. STEEL FREEDOM - корисна майданчик для нових знайомств і спілкування, а також відмінна можливість отримати безцінний професійний досвід. Конкурс залишив море спогадів, хвилювань і переживань. Найголовніше - ми отримали чудову нагоду працювати в команді. Це дуже здорово! STEEL FREEDOM - це класна можливість у вираженні своїх ідей. Із задоволенням буду брати участь ще!

Андрій Римаренко, керівник відділу маркетингу "Виробничо-комерційне підприємство Паритет-К

Конкурс STEEL FREEDOM 2016 - величезний майданчик для самовираження молодих фахівців! Неймовірно надихає бачити таку велику кількість молодих людей, які створюють архітектурні шедеври! Компанії «Паритет-К» було особливо приємно бути частиною цієї ініціативи. Висловлюємо щиру подяку організаторам конкурсу за професіоналізм, за прагнення розвивати молодих фахівців, створюючи реальні умови для втілення своїх проектів. Компанія «Паритет-К» стала партнером конкурсу в 2016 році і зазначила подарунками-сейфами GRIFFON кращий архітектурний проект бізнес-центру «Городок рішень безпеки GRIFFON»! Упевнений, що STEEL FREEDOM 2017 відкриє нові, ще більш яскраві таланти.

Анастасія Била, студентка КНУБА

STEEL FREEDOM - мій перший архітектурний конкурс. Я отримала корисний досвід роботи в команді. Це було і цікаво, і складно водночас. В рамках навчального процесу в університеті у нас такої можливості немає. Ми вчилися домовлятися, прислухатися до порад один одного і встигати виконувати всі етапи проекту в термін. Мені сподобалася організація конкурсу і можливість в постійних консультаціях. Для себе я зробила висновок, що конкурс - це можливість розвивати себе як фахівця, інтегрувати і втілювати свої ідеї.